II Халыкара «Җәлил укулары» әдәби бәйгесенең IV этабына чыгучылар исемлеге

0
207

1. Кәримов Сәид (Теләче р-ны)
2. Шамсутдинов Азамат (Яшел Үзән)
3. Афризунова Динә (Свердлау өл.)
4. Тимергалиева Ясминә (Яр Чаллы ш.)
5. Хәйбрахманова Энҗе (Чиләбе өл.)
6. Муллагалиева Диләрә(Балтач р-оны)
7. Незаметдинова Юлиана (Азнакай р-ны)
8. Рәхмәтуллина Элеонора (Оренбург өл.)
9. Кирамов Шамил (Әлмәт р-ны)
10. Нигъмәтуллина Ләйсирә (Оренбург өл.)
11. Низамов Ренат(Мөслим р-ны)
12. Зәйдуллина Әдилә (Әлки р-ны)
13. Надырова Ильнара (Оренбург өл.)
14. Заһидуллин Искәндәр (Саба р-оны)
15. Хөсәенова Рания (Кукмара р-оны)
16. Юнусов Никита (Менделеевск р-ны)
17. Асадулина София (Бөгелмә р-ны)
18. Вафина Ралина (Башкортстан)
19. Изюмов Никита (Баулы р-ны)
20. Денис Селезнев (Чиләбе өл.)
21. Хәмитова Динара (Казан ш.)
22. Разбежкина Ольга (Чиләбе өл.)
23. Нурыева Гүзәл (Пермь кр.)
24. Григорян Гор (Лаеш р-ны)
25. Гюрджи Оглы Самира (Чиләбе өл.)
26. Лёвшина Анна (Алексеевск р-ны)
27. Ендан Айгөл (Тыва)
28. Әхмәдҗанов Рамазан (Әзәрбәйҗан)
29. Сәмигуллина Аделина (Яр Чаллы ш.)
30. Каюмов Данис (Казан ш.)
31. Исмаил Эмир (Казан ш.)
32. Пятаева Ангелина (Бөгелмә р-ны)
33. Исмаилов Нурлан (Яр Чаллы ш.)
34. Миңнулина Азалия (Бөгелмә р-ны)
35. Мельник Валерия (Чиләбе өл).
36. Галләметдинова Рәзилә (Әлмәт р-ны)
37. Ондар Шенне (Тыва)
38. Гыйбадуллин Илназ (Чиләбе өл.)
39. Габидуллин Ренальд (Казан ш.)
40. Кәримова Асилә (Теләче р-ны)
41. Турлов Нияз (Казан ш.)
42. Минһаҗев Нияз (Самара өл.)
43. Латыйпов Нариман (Азнакай р-ны)
44. Бекматова Әдилә (Мамадыш р-оны)
45. Хәйретдинова Гөляз (Актаныш р-ны)
46. Вафина Зәлия (Әтнә р-оны)
47. Зимина Анна (Алексеевск р-ны)
48. Абдулазизова Анжелика (Чиләбе өл.)
49. Вәлиева Алинә (Актаныш р-ны)
50. Тучибаев Ильфат (Чиләбе өл.)
51. Руденко Юлия (Чиләбе өл.)
52. Абдиева Алина (Чиләбе өл.)
53. Козлова Альбина(Самара өл.)
54. Терентьева Ксения (Әлки р-ны)
55. Зөбәер авылы мәктәбе коллективы (Актаныш р-ны)
56. Хәмидуллина Мәликә, Нәҗмиева Миләүшә, Гыйззәтуллина Ралина, Денмөхәммәтова Ләйлә, Мәхмүтова Алсу (Яр Чаллы ш.)
57. Шакиров Рәүф, Хәбирова Фирүзә, Лобанов Сергей, Хәлиуллин Айнур, Нуриев Ислам, Ханов Тимур (Минзәлә р-ны)
58. Мәрданов Мөнир, Гыйльманов Илфат, Камашаева Ольга, Бәйрәмова Диана (Арча р-оны)
59. Каратун урта мәктәбе коллективы (Апас р-ны)
60. Вәлиев Вилдан (Актаныш р-ны)
61. Алтынов Никита (Казан ш.)
62. Сәлахова Ләйсән(Актаныш р-ны)
63. Камалов Самат(Минзәлә р-ны)
64. Гыйләҗева Азалия (Башкортстан)
65. Әхмәтшина Зилә (Казан ш.)

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here